Met veel plezier hebben we de afgelopen tijd hard gewerkt aan Merwede Utrecht. We zijn spil in het web van de communicatie geworden. En met succes. We kregen de ambitie, de verbeelding en de positionering van deze eerste grootschalige autovrije stadswijk scherp op het netvlies. Van campagne tot online ontwerp, van organisatie tot persmoment.
Met onze partners hebben we echt iets bereikt. We werkten voor PR nauw samen met Coebergh. De Beeldenfabriek deed de schitterende AI’s en samen met partner Pageking hebben we de vernieuwde site gelanceerd. Het framework van communicatie staat, de boodschappen zijn helder en het wordt volop opgepakt door de pers. Van regionaal tot NOS journaal.
We zijn blij met onze uitgebreide rol, een pluim aan alle ontwikkelaars waar we dit voor realiseren: AM, Boelens de Gruyter, BPD | Bouwfonds Gebiedsontwikkeling, Greystar, G&S&, Janssen de Jong Projectontwikkeling, Lingotto, Orion Investment Partners, Synchroon, 3T Vastgoed en de Gemeente Utrecht. Er wordt vanaf maart 2025 gebouwd, vanaf 2027 zijn de eerste bewoners welkom!
Buro voor de Boeg is ook de betrokken communicatiepartner in andere grootschalige ontwikkelingen zoals Rotterdams Tij (v/h Feyenoord City) en Rivium (Capelle aan den IJssel). We kunnen de komende jaren mooie dingen laten zien. Daar worden we als bureau zeker blij van!